google-site-verification: google323f5cf7684b04dc.html

منوی کاربری

سقف کاذب
1397/11/15    
بازدید: 193

سقف های کاذب مشبک
سقف های کاذب مشبک کناف ۶۰*۶۰ کناف ایران متشکل از سازه های سپری شکل که دهانه هایی با ابعاد ۶۰*۶۰سانتی متری می سازند و بوسیله آویز فنری دوبل مخصوص به سقف متصل می گردند و در داخل آنها تایل های گچی و یا مینرال (مواد معدنی AMF) قرار می گیرد بوده و فضایی که مابین سقف کاذب و سقف اصلی ایجاد می گردد بستر مناسب عبور تاسیسات مکانیکی و الکتریکی می باشد.
از مزایای عمده سقف کاذب کناف می توان به : دسترسی سریع و آسان به تاسیسات پشت سقف، سبک بودن، مقاوم در برابر زلزله و مقرون به صرفه بودن اقتصادی اشاره نمود.

سقف های کاذب یکپارچه کناف ایران

سقف های کاذب یکپارچه کناف ایران سیستم هائی متناسب با علم روز و شامل زیرسازی با پروفیل های سرد نورد شده گالوانیزه سبک و پانل های کناف ایران (گچ برگ) بوده که جایگزین بسیار مناسب برای سقف های کاذب سنتی ( رابیتس و گچ ) می باشند و به علت برتری های فراوان مانند: وزن بسیار کمتر ، سرعت نصب بسیار بالاتر ، مقرون به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی ، پرت و دور ریز کمتر ، مقاوم بودن در برابر زلزله، عایق صوتی و حرارتی مناسب و غیره برای استفاده به عنوان سقف کاذب بسیار مناسب و حائز اهمیت می باشد.
پوشش های محافظ در برابر حریق کناف ایران
پوشش های محافظ تیر و ستون  با صفحات مقاوم در برابر حریق کناف ایران مطابق با آیین نامه های ساختمانی باید سازه های فلزی در قسمت تیرها و ستون ها مقاوم در برابر حریق تا مدت معینی باشندو بدین منظور یکی از روش های استفاده از صفحات مقاوم در برابر حریق کناف ایران FR یا FM   می باشد.

ورمی پلاستر knauf vermiplaster

ورمی پلاستر از محصولات شرکت کناف ایران مواد پایه گچی مقاوم در برابر حریق می باشد که عمدتا از گچ، ورمی کولیت، پرلیت و دیگر افزودنی ها ساخته شده است.
ورمی پلاستر کناف ایران در دسته محصولات حفاظت در برابر حریق غیرعامل قرار می گیرد و در هنگام آتش سوزی از سازه فولادی ساختمان در برابر حریق و افزایش دما تا اطفاء حریق و تخلیه نمودن ساختمان محافظت می کند تا سازه بر اثر افزایش دما تغییرشکل نداده و موجب فروریزی نشود.
محصول ورمی پلاستر کناف ایران جهت اجرا بصورت پوشش ضد حریق اسکلت فولادی ساختمان دارای استانداردهای ۱- ۱۲۰۵۵و استانداردهای بین المللی ۱- BS8202 و ۴-۱۳۳۸۱ BSEN می باشد.
سیستم های آکوا پانل AQUAPANEL
صفحات سیمانی آکواپنل داخلی ؛ از صفحات سیمانی آکواپنل داخلی می توان در دیوارهای داخلی ساختمان و یا سرویس های بهداشتی و یا استخرها استفاده نمود.
صفحات سیمانی آکواپنل خارجی؛ صفحات سیمانی آکواپنل خارجی مناسب استفاده در فضاهای بیرونی ساختمان و نمای ساختمان که در معرض نور خورشید و چرخه های مکرر یخبندان و ذوب مجدد آب می باشند استفاده نمود.
آشنایی بیشتر با برند کناف KNAUF
شرکت کناف یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستمهای ساخت و ساز خشک در جهان می‌باشد. این شرکت در سال ١٩٣٢ در آلمان تأسیس شد و اکنون با داشتن بیش از ١۵٠ کارخانه در ٣٧ کشور جهان و ١٨٠٠٠ نفر نیروی کار، به صورت یک گروه عظیم صنعتی در سطح بین المللی فعالیت می‌نماید.

کناف ایران

شرکت کناف ایران، شاخه تولیدی کناف در ایران است. شرکت کناف ایران با ظرفیت تولید بالای بیست و دومیلیون متر مربع در سال، اولین و بزرگترین تولید کننده سیستمهای ساخت و ساز خشک در ایران می‌باشد.
این شرکت علاوه بر تأمین نیازهای داخلی، محصولات خود را به بیش از ١١ کشور همجوار صادر می‌نماید و تا کنون سه بار صادر کننده نمونه کشور شده است.

نمونه کارهای ما 
 
جهت مشاوره و چگونگی خدمات کلینیک ساختمانی سپاکو  با ما تماس بگیرید تا از دانش، تجربه و تخصص ما بهره مند شوید.
02166592568
09120275421بهرنگ