google-site-verification: google323f5cf7684b04dc.html

منوی کاربری

کمبود گاز در قشم

کمبود گاز در قشم

کمبود گاز در قشم ايا برطرف ميشود؟

کمبود گاز در قشم برطرف می‌‌شود

مدیرعامل شرکت مشعل گاز قشم با اشاره به مشکل کمبود گاز در جزیره گفت: عوامل متعددی از گذشته دست به دست یکدیگر داده‌اند و امروز درگیر کمبود گاز شده‌ایم اما به طور کلی بد نیست برای یافتن علت از پالایشگاه شروع کنیم.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از جزیره قشم، در پی وقوع مشکل کمبود گاز که از مردادماه در روستاهای این شهرستان حادث‌شده، این رسانه هفته پایانی شهریورماه گزارشی در مورد کمبود سیلندر گاز منتشر کرد که همان زمان مدیرعامل شرکت مشعل گاز قشم نبود تانکر اختصاصی حمل گاز مایع را علت اصلی مشکلات به وجود آمده در بخش انتقال و حمل گاز از پالایشگاه به جزیره دانست و از پیگیری برای رفع قریب‌الوقوع این مشکلات خبر داد.

فرهاد نظری اکنون و با گذشت حدود 10 روز بار دیگر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قشم به تشریح ابعاد دیگری از این مشکل پرداخت و در عین‌ حال مواردی از ابهامات موجود در زمینه مشکلات زیربنایی مشعل گاز را نیز تشریح کرد.


مدیرعامل شرکت مشعل گاز قشم خاطرنشان کرد: این شرکت 17 سال است زیان‌ده بوده و ما دو ماه است مستقر شده‌ایم 600 میلیون تومان پول در حساب شرکت است و همه هزینه‌های جاری، هزینه‌های توزیع، بیمه‌ها و قراردادها و غیره را هم پرداخته‌ایم و باز 600 میلیون تومان پول داریم.

وی در پایان با تأکید بر این که قول می‌دهیم مشکل را ظرف هفته‌های آتی حل کنیم گفت: از مردم خواهش می‌کنیم کمی تحمل کرده و در مصارف خود صرفه‌جویی کنند تا مشکلات زیربنایی را حل کنیم و وضعیت را به شرایط مطلوب ارتقا دهیم.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
بهرنگ