google-site-verification: google323f5cf7684b04dc.html

منوی کاربری

پنجره یو پی وی سی دوحالته

پنجره یو پی وی سی دوحالته

مشخصات پنجره دوجداره دوحالته (پنجره UPVC دوحالته) چیست؟

پنجره دوجداره دوحالته (پنجره UPVC دوحالته)
 
پنجره یو پی وی سی دوحالته  که به آن UPVC Tilt and Turn Windows نوعی از پنجره با دو حالت بازشو می باشد. که حالت اول آن همان پنجره دوجداره لولایی است که بر روی محور افقی باز می شود. و حالت دوم آن از بالا بصورت مایل است که بر روی محور عمودی باز می شود. هر دو حالت پنجره دوجداره دوحالته توسط یک دستگیره باز می شود.
 
 
کاربرد پنجره دوجداره دوحالته (پنجره UPVC دوحالته)
 
پنجره یو پی وی سی دوحالته به علت تنوع در نوع بازشو کاربرد گسترده تری نسبت به سایر انواع پنجره دوجداره دارد. انتخاب بیشتر در نوع باز کردن پنجره دوجداره دوحالت بازشو باعث ایجاد فضای راحت تر و مطلوب تری برای افراد می شود. به همین دلیل اگر قیمت پنجره دوجداره اولویت انتخاب مشتری نباشد. پنجره یو پی وی سی دوحالته کارایی بهتری را برای مشتری به ارمغان می آورد.
پنجره دوجداره  
 
 
مزایای پنجره دوجداره دوحالته (پنجره UPVC دوحالته)
 
پنجره یو پی  وی سی دوحالته دارای مزایایی می باشد که به واسطه دوحالته بودن آن ایجاد شده است.  شایان ذکر است که اصلی ترین مزایای پنجره دوجداره دوحالته یو پی وی سی همان مزایای  پنجره های دو جداره UPVC می باشد . لذا ما دیگر مزایای پنجره یو پی وی سی دوحالته را در ذیل شرح می دهیم.   
 • امنیت بالای یراق آلات به کار رفته در پنجره upvc  دوحالته
 • تنوع در نوع بازشو پنجره upvc دوحالته
 • گیر نکردن پرده و مانع  نبودن وسایل در حالت بازشو از بالا در پنجره upvc  دوحالته
 • امنیت بالای بازشو از بالا  برای کودکان که مزیت برای اتاق کودکان می باشد در پنجره upvc دوحالته
 • یراق آلات پنجره upvc دوحالته بر خلاف یراق آلات تک حالته می توان تا عرض لنگه به سایز ۹۵ سانتی متر را اجرا کرد
 • ساخت و عرضه درب  upvc دوحالته
 • قابلیت تبدیل پنجره دوجداره تک حالته به پنجره دوجداره دوحالته تنها با تعویض  یراق آلات
 
 
معایب پنجره دوجداره دوحالته (پنجره UPVC دوحالته)
 
پنجره یو پی وی سی دو حالته  دارای حداقل معایب می باشد. و معایب آن تنها محدودیت های ان است. به علت مکانیزم  پیچیده آن نیازمند مراقبت بیشتر نسبت به سایر مدل پنجره های دوجداره می باشد.
پنجره دوجداره 
 
 روش های نگهداری پنجره دوجداره دوحالته (پنجره UPVC دوحالته)
 
مراحل نصب  پنجره یو پی وی سی دوحالته باید با دقت و ظرافت انجام شود. به همین علت مهارت نصاب  پنجره یو پی وی سی اهمیت زیادی دارد. پنجره دوجداره دوحالته نیازمند است هرچندوقت یکبار روغن کاری شوند لاستیک درزهای آن تمیز شود. همچنین مقدار روکش اسپانیولیت استاندارد باشد و تست مقاومت در آب و نمک را  به مقدار ۳۰۰ ساعت گذرانده باشد تا درب و پنجره upvc در منطقه نمناک دچار خوردگی نشود.
 
 
انواع پنجره دوجداره دوحالته (پنجره UPVC دوحالته)
پنجره های یو  پی وی سی دوحالته در انواع رنگ و انواع ابعاد پنجره دوجداره ساخته می شود. همچنین  پنجره دوجداره دو حالته در مدل های ترکیبی مختلفی ساخته و عرضه می شود. همچنین  پنجره upvc دو حالته به صورت قدی هم  ساخته می شود که مناسب برای خانه های ویلایی و یا پنجره های رو به تراس می باشد.
 
 
درب دوجداره  دوحالته (درب UPVC دوحالته)
یکی از اصلی ترین مزیت های یو پی وی سی دوحالته عرضه درب های یو پی وی سی دوحالته می باشد. چرا  که گاهی اوقات هدف ما تنها تعویض هوا است و ما نمی خواهیم درب را باز نگه داریم.  در درب دوجداره دوحالته این امکان را داریم که هوای اتاق را عوض کنیم بدون اینکه  به باز کردن درب نیاز باشد. این مزیت درب یو پی وی سی دوحالته زمانی بیشتر نمایان  می شود که تنها ارتباط فضای داخل با فضای بیرون از نظر دید و تعویض تنها یک درب می  باشد، به طور مثال اتاق خوابی که پنجره ای ندارد و تنها یک درب دارد که رو به تراس  باز می شود، در این شرایط برای تعویض هوا می توان درب را در حالت از بالا به صورت  مایل یاز نمود بدون اینکه مجبور به باز کردن درب باشیم.مکانیزم درب  های یو پی وی سی دوحالته همانند مکانیزم پنجره یو پی وی سی دوحالته می باشد.
پنجره دوجداره  
 
  تبدیل پنجره دوجداره تک حالته به پنجره دوجداره دو حالته
 
پنجره تک  حالته چگونه به پنجره دوحالته تبدیل می شود و یا هزینه تبدیل پنجره تک حالته به  دوحالته چقدر است؟ در ادامه با ما باشید:
نحوه دو حالته کردن پنجره تک حالته upvc با تعویض یراق آلات صورت می گیرد.  تفاوت پنجره یو پی وی سی دو حالته با پنجره تک حالته در تعداد و نوع  لولاها اسپانیولت و زاماک است. در ابتدا لنگه بازشو را از فریم اصلی باز می کنیم.  در نظر داشته باشید در پنجره یو پی وی سی تک حالته حداقل دو لولا و جود دارد که با  افزایش ارتفاع تعداد لولاها بیشتر می شود ، اما لولاهای پنجره دوحالته از نوع  تنظیمی می باشد. همچنین در فرآیند تبدیل پنجره تک حالته به پنجره دو حالته تعداد  زاماک را افزایش می دهیم و اسپانیولت های دو حالته را جایگزین اسپانیولت تک حالته   می کنیم.  با صرف هزینه کم می توانید پنجره تک حالته خود را تبدیل به پنجره  دوجداره دوحالته کنید.
 
 
یراق آلات پنجره دوجداره دوحالته (پنجره UPVC دوحالته)
 
قطعات یراق پنجره upvc دوحالته به شرح ذیل می باشد.
 • ۱-اسپانیولت ارتفاع که در قسمت جلوی لنگه یو پی وی سی نصب می شود و جلوی لنگه  پنجره یو پی وی سی را قفل و کیپ می نماید.
 • ۲-اسپانیولت عرض و بازویی این قطعه بالای لنگه یو پی وی سی نصب شده و بازویی قسمت  دوحالته در آن تعبیه گردیده است تا زمانی که دستگیره به سمت بالا چرخانده می شود
 • بازویی بالا آزاد شده و لنگه تا یک زاویه مشخص به داخل فضا باز می شود.
 • ۳- اسپانیولت قفل پشتی همانطور که از اسم این قطعه مشخص است در پشت لنگه یو پی وی سی قرار می گیرد و سبب آب بند وکیپ شدن پشت لنگه یو  پی وی سی می شود.
 • ۴- لولای بالا و پایین که همه لولاهای یراق آلات پنجره دوجداره upvc دوحالته به صورت رگلاژی می باشد.
 • ۵- کرنر بالای لنگه که این قطعه وظیفه اتصال اسپانیولت ارتفاع به اسپانیولت عرض و  بازویی را دارد.
 • ۶- قفل پایین لنگه که در پایین اسپانیولت ارتفاع قرار می گیرد و قسمت پایین لنگه  را نگه داشته تا در زمانی که از حالت دوم لنگه باز میشود پایین لنگه در جای خود  مانده و بالای لنگه یو پی وی سی به سمت داخل خانه حرکت می کند.
 • ۷- مقابل قفلی ها که  با عث می شود تمام قفلی هه پشت آنها قرار بگیرد و پنجره قفل شود.
 • ۸- کاور پوششی روی لولا این کاور برای زیبایی و یکرنگ شدن یراق آلات یو پی وی سی دوحالته می باشد.
 • ۹-دستگیره آلومینیومی دستگیره پنجره یو پی وی سی دوحالته دارای سه حالت چرخش می باشد. 1-حالت قفل شدن2- باز شدن به صورت لولایی 3- باز شدن بصورت مایل از بالا
پنجره دوجداره  
 
 
قیمت پنجره دوجداره دوحالته (پنجره UPVC دوحالته)
 
قیمت پنجره  یو پی وی سی دوحالته نسبت به سایر قیمت انواع مدل پنجره دوجداره گران تر است. اما  آن قدر گران نیست که افراد با درآمد خاصی قادر به خرید پنجره دوجداره دوحالته   باشند . قیمت پنجره یو پی وی سی دوحالته همانند دیگر انواع مدل پنجره یو پی وی سی  براساس ابعاد نوع بازشو های دوجداره و یراق آلات به کار رفته در پنجره دوجداره می  باشد. برای اطلاعات از بهترین قیمت پنجره دو جداره با کلینیک ساختمانی سپاکو تماس  بگیرید.
 
 
خرید پنجره  دوجداره دو حالته (پنجره UPVC دوحالته)
 
برای خرید پنجره یو پی وی سی دوحالته می توانید با  کارشناسان ما تماس بگیرید و بودجه که می خواهید هزینه کنید را با ما درمیان بگذارید  تا ما بهترین پنجره دوجداره را متناسب با بودجه شما پیشنهاد دهیم. خرید پنجره دو  جداره هم به صورت تلفنی هم به صورت حضوری امکان پذیر می باشد. شما می توانید از  طریق تماس با ما اطلاع از قیمت انواع مدل پنجره upvcرا کسب کنید و در صورت تمایل  نسبت به خرید پنجره یو پی وی سی اقدام نمایید.
پنجره دوجداره  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
بهرنگ