google-site-verification: google323f5cf7684b04dc.html

منوی کاربری

پنجره دوجداره دو لنگه باز شو یا تک لنگه بازشو (پنجره upvc تک حالته)

پنجره دوجداره دو لنگه باز شو یا تک لنگه بازشو (پنجره upvc تک حالته)

پنجره دوجداره دو لنگه باز شو یا تک لنگه بازشو (پنجره upvc تک حالته)

خصوصیات پنجره upvc تک حالته لولایی چیست؟

پنجره دوجداره دو لنگه باز شو یا تک لنگه بازشو (پنجره upvc تک حالته)
 
متداول ترین و پرکاربرد ترین نوع پنجره دو جداره از  نظر بازشو می باشد. و از بین پنجره  های بازشونده پنجره یو پی وی سی تک حالته اقتصادی  تر است و قیمت پنجره یو پی وی سی لولایی با توجه به   یراق  آلات به کار رفته در پنجره دوجداره متفاوت است.از نظر میزان عایق صوت و حرارت خوب عمل می کند.  پنجره یو پی وی سی تک حالته در انواع گوناگونی چون پنجره دولنگه  بازشو تک حالته پنجره تک لنگه بازشو تک حالته پنجره کشویی تک حالته پنجره کلنگی تک  حالته می باشد.
پنجره یو پی وی سی لولایی معمولا در ترکیب با پنجره یو پی وی سی  ثابت به کار می رود. به خصوص در مواردی که عرض پنجره بالاتر از 5/1 متر باشد. برای  مختصر کردن این مقاله ما سعی کردیم در اینجا پنجره upvc لولایی را به شما معرفی کنیم. و انواع دیگر پنجره های یو پی وی سی  تک حالته را در موضوعات جداگانه خود بررسی خواهیم کرد.
که کلینیک ساختمانی سپاکو در زمینه پنجره های  دوجداره upvc  آماده خدمت گزاری به مشتریان می باشد. خب توضیحات مان را در زمینه پنجره های  دوجداره لولایی یو پی وی سی ادامه می دهیم.
 
 پنجره upvc دوجداره
 
مشخصات پنجره های دوجدارهupvc تک حالته (پنجره upvc لولایی)

پنجره دوجداره لولایی تک حالته پنجره ای ساده به  لحاظ ساختار و بازشو می باشد. پنجره یو پی وی سی تک حالته از لنگه بازشو به تنهایی  یا دو لنگه بازشو تشکیل شده که اغلب در ترکیب با پنجره ثابت در میان دو لنگه بازشو   و یا پنجره هایی ثابت در طرفین بکار می رود. پنجره دوجداره لولایی بر روی محور افقی به صورت 180 درجه باز و بسته می شود.
قیمت پنجره یو پی وی سی لولایی با توجه  به ابعاد پروفیل یو پی وی سی و تعداد بازشو ها و یا میزان پنجره های ثابت بکار رفته در آن یراق  آلات پنجره لولایی یو پی وی سی و شیشه پنجره دوجداره تعیین می شود.این مدل پنجره  های یو پی وی سی همان پنجره يو پی وی سی تك حالته کلاسیک می باشند.
 پنجره upvc دوجداره

کاربرد پنجره های دوجدارهupvc تک حالته (پنجره upvc لولایی)

پنجره دوجداره لولایی تک حالته بعد از پنجره  دوجداره ثابت نوردهی و دید خوبی را فراهم می کنند اما برخلاف پنجره های یو پی وی  سی ثابت امکان تهویه هوا را هم فراهم می کنند. براساس این ویژگی های پنجره لولایی تک حالته در مکان هایی که مناسب مشخصات پنجره لولایی باشد به کار می رود. پنجره یو  پی وی سی تک حالته لولایی در بیشتر ساختمان های مسکونی درب تراس یو پی وی سی درب خانه های ویلایی یو پی  وی سی ساختمان های اداری ، آموزشگاه ها به کار می رود ، البته کمتر. وقتی عرض پنجره  زیاد باشد پنجره تک حالته لولایی را با   پنجره ثابت ترکیب می کنند به علت پایین تر  بودن قیمت پنجره یو پی وی سی لولایی نسب به دیگر انواع پنجره یو پی وی سی بازشونده  ،
پنجره یو پی وی سی لولایی بسیار متداول و پر کاربد می باشد و انتخاب بهترین   پنجره دوجداره از نظر قیمت ارزان پنجره یو پی وی سی برای مشتری می باشد.
پنجره یو  پی وی سی تک حالته لولایی به علت کاربرد در هر زمانی هم متناسب با ساختمان های  کلاسیک و هم با ساختمان های مدرن تناسب دارند. از این جهت پنجره های upvc لولایی در زمره  پنجره های مدرن به شمار می روند.
همچنین کاربرد های دیگر :
 
 • استفاده پنجره یو پی وی سی لولایی به صورت درب در  تراس ها

 • استفاده پنجره یو پی وی سی لولایی به صورت درب و پنجره یو پی وی سی در ویلا ها

 • استفاده پنجره یو پی وی سی لولایی  در در ترکیب پنجره های ثابت در پنجره راه پله ها بعنوان بازشونده

 • استفاده پنجره یو پی وی سی لولایی در  ترکیب با شیشه های ثابت دوجداره در جداره های  پاسیو ها
 پنجره upvc دوجداره

مزایای پنجره های دوجداره upvc تک حالته (پنجره upvc لولایی)

پنجره upvc لولایی هم چنین دارای مزایایی است  که به واسطه مدل  آن ایجاد شده است. این مزایای پنجره لولایی یو پی وی سی دوجداره   عبارتند از :
 • بهترین عایق صدا و حرارت نسبت به دیگر انواع  پنجره های یو پی وی سی بازشونده

 • قیمت پایین پنجره یو پی وی سی لولایی نسبت به  دیگر بازشوهای یو پی وی سی

 • تغییر جهت و یا سمت بازشوهای لولایی به راحتی با  کمترین قیمت و صرف زمان بسیار کم.

 • امکان تعویض بسیار آسان لولا ها و یراق آلات  پنجره یو پی وی سی تک حالته لولایی

 • پنجره upvc لولایی متناسب با انواع سبک های معماری
 

معایب پنجره های دوجداره upvc تک حالته (پنجره upvc لولایی)
 
معایب پنجره یو پی وی سی لولایی به تنهایی وجود  ندارد اما استفاده پنجره دوجداره لولایی در جای نامناسب با توجه به محدودیت های پنجره یو پی وی سی  لولایی باعث بروز عیب و یا کارایی کم در پنجره یو پی وی سی تک حالته می شود.  بعضی از این موارد به شرح ذیل می باشد:
 • پنجره دوجداره تک حالته لولایی دارای محدودیت وزنی و ابعاد می باشد. قبل از اینکه مدل پنجره دوجداره خود را انتخاب کنید ابعاد اصلی پنجره و نوع تقسیم بندی آن در بازشو ها و شیشه های ثابت در نظر بگیرید. ابعاد بازشو یو پی وی سی به علت وزن شیشه دوجداره پنجره یو پی وی سی بهتر است از حدود 80-75 سانت بیشتر نباشد.

 • پنجره دوجداره تک حالته لولایی در  فضاهای کوچکتر که از فضای آن نهایت استفاده برای چیدمان وسایل می شود بهتر است استفاده نشود. زیرا در هنگام بازشدن لنگه های بازشو یو  پی وی سی امکان وجود موانع است و باعث ایجاد مشکل در چیدمان وسایل در فضاهای کوچک  می شود.

 • استفاده پنجره دوجداره تک حالته لولایی در  پذیرایی ، زمانی که قرار است پذیرایی با طرح و چیدمان کلاسیک داشته باشیم. در این  مواقع معمولا از پرده های سنگین یا پرده هایی به همراه دستک  و والن استفاده  می شود. در این مواقع بهتر است از پنجره دوجداره کشویی استفاده شود.

 • استفاده پنجره دوجداره تک حالته لولایی در  مدارس ، آموزشگاه ها و ساختمان هایی با کاربری عمومی : در مکان های نامبرده و مکان  هایی از این دست معمولا افراد به صورت ایستاده در کنار پنجره و یا رفت آمد دارند.  معمولا میز و نیمکت جلوی پنجره قرار می گیرد، که در این مواقع بهتر است به جای  استفاده از پنجره یو پی وی سی لولایی از انواع دیگر پنجره مانند پنجره یو پی وی سی کشویی   استفاده شود و یا در صورت استفاده از پنجره با بازشو یو پی وی سی لولایی پنجره را  به گونه ای تقسیم کرد که در پایین  پنجره دوجداره ثابت یا شیشه دوجداره ثابت قرار  گیرد و لنگه های بازشو هم در قسمت بالایی پنجره به کار رود. در این مواقع می توان  با توجه به ارتفاع پنجره نسبت به سقف در بالا کتیبه هم در نظر گرفت.
پنجره upvc دوجداره 
 
قیمت پنجره دوجداره upvcتک حالته (پنجره upvc لولایی)
 
قیمت مناسب پنجره دوجداره تک حالته لولایی نسبت  به دیگر پنجره ها که از مزایای پنجره های دوجداره لولایی محسوب می شود به علت نصب  راحت تر  پنجره یو پی وی سی لولایی و یراق آلات ساده تر در پنجره های دوجداره لولایی   ، پنجره یو پی وی سی ارزان محسوب می شود.
اگر می خواهید پنجره یو پی وی سی با قیمت ارزان برای شما تمام شود. بهتر است از پنجره های دوجداره ثابت بیشتری در ترکیب با پنجره یو پی وی سی لولایی استفاده شود. زیرا فریم های یو پی وی سی ثابت نسبت به بازشو یو پی وی سی ارزان تر است.
با توجه به این که از یراق آلات مختلفی می توان در پنجره یو پی وی سی لولایی استفاده کرد . نوع یراق آلات یو پی وی سی هم بسیار در قیمت مناسب پنجره دوجداره مؤثر می باشد.
قیمت ارزان پنجره دوجداره یو پی وی سی همچنین بستگی به ابعاد دارد و اینکه پنجره upvc را از کدام شرکت خریداری نمایید. برای مشاوره رایگان و یا خرید آنلاین پنجره دوجداره و یا خرید تلفنی پنجره دوجداره به همراه نصاب پنجرهکلینیک ساختمانی سپاکو آماده خدمت گزاری به مشتریان عزیز می باشد.
پنجره upvc دوجداره

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
بهرنگ