google-site-verification: google323f5cf7684b04dc.html

منوی کاربری

انواع پنجره دوجداره

انواع پنجره دوجداره

انواع مدل پنجره دوجداره UPVC

 

ما در این مقاله سعی کردیم به سوالاتی نظیر  انواع مدل پنجره دوجداره کدام است؟  کدام مدل پنجره دوجداره بهتر است؟ کدام مدل  پنجره دوجداره ارزانتر است؟ انواع بازشو پنجره دوجداره چیست؟
انواع طرح های پنجره UPVC  کدام است؟ و سوالاتی از این دست پاسخ دهیم.  بهترین نوع پنجره دوجداره چیست؟   بسیاری از مشتریان در انتخاب مدل پنجره خود دچار  مشکل می شوند و نمی دانند کدام نوع پنجره یو پی وی سی برای آن ها بهتر است و یا  کدام پنجره UPVC  اقتصادی است.   در ادامه به دنبال پاسخ سوالات خود باشید.  انتخاب پنجره دوجداره در سه مرحله انتخاب نوع  پروفیل UPVC  انتخاب نوع شیشه دوجداره و انتخاب یراق آلات  پنجره صورت می گیرد. در هر کدام از این مراحل فاکتورهای همچون قیمت پنجره دوجداره کاربری ساختمان موقعیت جغرافیایی ساختمان و ابعاد پنجره و معماری ساختمان و سلیقه مشتری نقش  تعیین کننده ای دارند
 
 
انواع پنجره دوجداره از نظر رنگ بندی پروفیل UPVC
 
یکی از مزایای پنجره یو پی وی سی مطابق دادن آن با نمای ساختمان براساس نوع رنگ و طرح پروفیل UPVC  می باشد. انتخاب رنگ پنجره دوجداره می تواند زمان خرید پنجره یو پی وی سی صورت بگیرد.
پروفیل های UPVC  درکارخانه و در طی فرآیند تولید در رنگ های متنوع رنگ آمیزی شده اند و یا با استفاده از روکش لمینت انواع طرح چوب بر روی آنها پیاده شده است. همچنین می توان رنگ پنجره دوجداره را با روکش کردن لمینت بر روی آن تغییر داد. رنگ سفید و پایه پنجره یو پی وی سی به دلیل مطابقت با انواع نما چه در سبک مدرن و چه در سبک کلاسیک محبوبیت فراوانی دارد.
انواع رنگ و لمینت پنجره های دوجدارهupvcپروفیل پنجره دوجداره سفید پوشش داده شده با رنگ اکریلیک رنگ سفید و پایه پنجره یو پی وی سی به دلیل مطابقت با انواع نما چه در سبک مدرن و چه در سبک کلاسیک محبوبیت  فراوانی دارد.
 
 
 
پروفیل پنجره دوجداره رنگی
پروفیل هایupvc  در رنگ های مختلف به بازار عرضه می شوند و یا بعدها با نظر مصرف کننده با رنگ های مخصوص رنگ آمیزی می شود. رنگ پروفیل ها براساس طرح نمای خارجی و یا فضای داخلی انتخاب می شوند. بیشترین محبوبیت  در میان دو رنگ پروفیل هایupvcمشکی و پروفیل هایupvc سفید دیده می شوند.
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
پروفیل درب و پنجره دوجدارهupvc یک رو لمینت 
بنا به خواست  مصرف کننده و یا براساس طرح نمای خارجی و یا فضای داخلی پنجره را در یک طرف یک رو  لمینت می گویند که در این نوع لمینت یعنی لمینت داخلی و یا لمینت خارجی از پروفیل  های UPVC سفید استفاده می شوند.  محبوب ترین این نوع لمینت در انواع لمینت طرح چوب دیده می شود.
 
   
 
 
 
 
 
 
   
 
پروفیل درب و پنجره دوجدارهupvcدو رو لمینت 
نوع دیگر لمینت پنجره دوجداره یو پی وی سیدو رو لمینت می باشد. که پنجره یو پی وی سی هم در نمای خارج هم در نمای داخلی لمینت می شود. در این روش از پروفیل های هم رنگ لمینت یا مغز قهوه ای استفاده می شود.
 
 
 
انواع مدل پنجره دوجدارهupvcاز نظر نوع بازشو (انواع بازشو پنجره دوجداره)
پنجره های دوجداره یو پی وی سی از نظر بازشو دارای انواع متعددی هستند. در ادامه انواع بازشوی پنجرهupvc  را به شما معرفی می کنیم.
تولیدکنندگان پنجره هایupvc  سعی کرده اند پنجره های دوجداره را براساس انواع  بازشوها در معماری و خواست مشتری در طی سالها فعالییت حرفه ای خود در انواع متنوعی تولید کنند. موقعیت جغرافیایی، ابعاد پنجره دوجداره، مدل طراحی شده پنجره دوجداره، کاربرد پنجره دوجداره، عملکرد پنجره  دوجداره
،جنس قاب پنجره دوجداره، جنس شیشه پنجره دوجداره، فاکتورهایی هست که در تعیین حالت بازشو پنجره دوجداره تاثیرگذارند.
در ادامه ما انواع اصلی مدل پنجره های دوجداره را به شما معرفی می کنیم و در نظر داشته باشید در ترکیب های فرعی متنوعی
طراحان و کارشناسان کلینیک ساختمانی سپاکو به شما ارائه می دهند. تا بهترین خرید پنجره دوجداره یو پی وی سی را داشته باشید.
 

پنجره دوجداره ثابت
این حالت پنجره دوجداره در ساختمان ها کاربرد زیادی دارد. پنجره یو پی وی سی با بازشوی ثابت هم بصورت تک حالته و هم ترکیبی در ساختمان ها به کار می روند. این نوع پنجره به علت نداشتن یراق آلات  و سادگی  ساختار و روش نصب پنجره دوجداره اقتصادی تر از حالت های دیگر می باشد. در این نوع پنجره حداقل اتلاف انرژی وجود دارد.

پنجره دوجداره دو لنگه باز شو یا تک لنگه بازشو
متداول ترین و پرکاربرد ترین نوع پنجره دوجداره از نظر بازشو می باشد. و از بین پنجره های بازشونده پنجره یو پی وی سی تک حالته اقتصادی تر است و قیمت آن ها با توجه به یراق آلات به کار رفته در پنجره  دوجداره متفاوت است.از نظر میزان عایق صوت و حرارت خوب عمل می کند.
 
 
 
 
 
 
 
 
پنجره دوجداره دوحالته
همانطور که از نام این نوع پنجره پیداست پنجره دوجداره دوحالته به دو صورت باز می شود. که در متداول ترین نوع یک بازشوی آن بصورت افقی و بازشوی دیگر آن بصورت عمودی بازشونده از بالا باز می شود.
پنجره دوجداره دوحالته از نظر عایق بندی خوب عمل می کند و قیمت پنجره دوجداره دوحالته مناسب هست هرچند بخاطر یراق آلات بکار رفته در آن کمی گران تر از مدل تک حالته تمام می شود.
از دیگر مزایای پنجره دوجداره دوحالته تنوع در نوع بازشوی آن است که استفاده کننده گان انتخاب بیشتری در چگونگی باز کردن بازشو دارند. و می توانند در زمان هایی که بخاطر چیدمان، فضایی برای باز کردن پنجره نیست یا در اتاق کودکان باتوجه به نیاز به تهویه هوا لزوم به فراهم کردن امنیت است بازشوی آن را در محور افقی باز کرد.
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
بهرنگ