google-site-verification: google323f5cf7684b04dc.html

منوی کاربری

مزایای پنجره های دو جداره UPVC

مزایای پنجره های دو جداره UPVC

مزایای پنجره های دو جداره UPVC

چه نکاتی را برای خرید پنجره های دوجداره UPVC باید بدانیم؟

مزایای پنجره های دو جداره همواره مورد پرسش مشتریان و متقاضیان پنجره بوده است.
در ساخت پنجره های یو پی وی سی معایب پنجره درانواع پیشین مورد توجه بوده است و در پنجره هایUPVC سعی در اصلاح آن معایب شده است. ما در اینجا برخی از مهمترین خصوصیات پنجره های دوجداره UPVC را شرح می دهیم.

 
 
:عایق صوتی و حرارتی UPVC   پنجره های
یکی از مهمترین دلایل محبوبیت پنجره های یو پی وی سی جلوگیری آن از نفوذ گرما و سرما و آلودگی صوتی به داخل ساختمان و متقاعب با آن صرفه جویی در مصرف انرژی را به دنبال دارد.
 
 
: پنجره هایی با قابلیت نفوذناپذیری UPVCپنجره های
از دیگر خصوصیت های پنجره های دوجداره یو پی وی سی قابلیت درزبندی کامل گرد غبار و آب بندی کامل آن که این ویژگی در برابر نفوذناپذیری آب باران برف خود را نمایان می سازد.
 
 
:پنجره های پایدار و مستحکمUPVC پنجره های
از جمله مزایای پنجره های دوجداره یو پی وی سی عمر بالا غیر قابل اشتعال بودن مقاومت آن در برابر شرایط مختلف جوی ، غیر قابل پوسیدگی و زنگ زدگی و قابلیت استفاده مجدد از ان پس از تخریب می باشد.
 
 
: پنجره هایی با ایمنی بالا UPVCپنجره های
پنجره های یو پی وی سی به علت تنوع در یراق آلات و دارا بودن یراق آلات ضد سرقت و رگلاژ شدن از چهار جهت در میان متقاضیان پنجره طرفداران زیادی دارد. که به ویژه به علت ایمنی بودن بالای این نوع پنجره در ویلاسازی کاربرد فراوانی دارد.
 
 
: پنجره هایی مقرون به صرفه UPVC پنجره های
علاوه بر کاهش مصرف انرژی که بالاتر ذکر کرده ایم پنجره های دوجداره یو پی وی سی علاوه بر اینکه هزینه رنگ آمیزی اولیه نداردنیاز به رنگ آمیزی و جلا و تعمیرات دوره ای ندارد و بدین سبب هزینه های تعمیر و نگهداری پنجره های یو پی وی سی برخلاف دیگر انواع پنجره بشدت کاهش یافته و یا به عبارتی حذف شده است.
 
 
: عایق الکتریسیته UPVCپنجره های
پروفیل یو پی وی سی جریان برق را عبور نمی دهد.
 
 
 :پنجره هایی زیبا و متنوع UPVCپنجره های
پنجره های یو پی وی سی بهترین گزینه انتخاب پنجره در معماری می باشد. زیرا این نوع پنجره دارای شکل پذیری در اشکال گوناگون کهباعث می شود متناسب با انواع طرح های معماری منطبق شود.با استفاده از پروفیل های لمینیت این نوع پنجره می توان پنجره با رنگ های مختلف و یا طرح چوب در یک جهت و یاهر دو جهت سفارش داد. همچنین مطابقت این نوع پنجره با هر دو سبک کلاسیک و مدرن از دیگر مزایای پنجره های یو پی وی سی می باشد.
 
 
: پنجره هایی قابل بازیافت UPVCپنجره های
در مرحله تولید و نصب پنجره یو پی وی سی نیز می توان از بریده ها و یا ضایعات آن برای بازیافت استفاده کرد. که به این سبب هم می توان در مواد اولیه پنجره صرفه جویی کرد و هم به نوبه ای حافظ محیط زیست بود.
 
 
: پنجره هایی با قابلیت تعویض  UPVCپنجره های
با استفاده از پروفیل های یو پی وی سی از نوع بازسازی می توان پنجره دوجداره یو پی وی سی را با پنجره های قدیمی جایگزین کرد. کهاز ویژگی مهم این خصوصیت این است که مراحل نصب و جایگزینی کاملا بدون تخریب صورت می کرد که این نکته در بازسازی حائز اهمییت و مورد توجه است.
 
 
: پنجره مناسب از نظر سازه ای UPVCپنجره
پنجره یو پی وی سی در سبک سازی و مقاومت ساختمان در برابر زلزله اهمییت به سزایی دارد.
 
 
: سازگار با فضا UPVCپنجره های
پنجره های یو پی وی سی به علت تنوع بالا در نوع بازشو مایل ( Tilt)، چرخشی ( Turn)، کشویی (Sliding )، دو لنگه (French )… و نیز اشکال ترکیبی و چند حالته از جمله Tilt& Turn،Lift-Sliding، Tilt-Sliding ( فولکس واگنی )،Lift-Sliding،Slide-folding(آکاردئونی) و …متناسب با سلیقه و نیاز مصرف کننده فراهم شده است.
 
 
 
 را انتخاب کنیم UPVC چرا پنجره دو جداره
 
با توجه به مزایای نامبرده شده می توان ازفضاهای نزدیک پنجره زیر پنجره و کنار پنجره استفاده کرد که بدین سبب فضاهایی که درانواع پیشین پنجره بلااستفاده بوده اند از فضاهای مفید خانه محسوب شده و می توان آزادانه از چیدمان مبلمان و تخت و... در این فضاها بهره برد.
این پنجره به خاطر نفوذ ناپذیری در شهر ها و مناطق آلوده بسیار اهمیت پیدا می کند. همچنین به خاطر جلوگیری از ورود کثیفی و گرد و غبار در تمیز ماندن فضای داخل نقش مهمی دارد که به نوبه خود استفاده از مواد شوینده در تعاقب آن را کاهش می دهد. پنجره های یو پی وی سی رنگ زدن مجدد پنجره های آهنی را ندارد و همچنین خراش پنجره های آلمینیومی و چوبی. از ورود و خروج گرما و سرما جلوگیری می کند که نوع درب یو پی وی سی در استفاده از درب تراس کاربرد مفیدی دارد. خود رنگ است و نیاز به سرویس های مکرر ندارد و بخاطر نوع جنس پروفیل یو پی وی سی براحتی تمیز می شود و چرک در ساختار آن نفوذی ندارد به همین دلیل همیشه نوبه نظر می رسند. می توان بر روی آن به راحتی توری، حفاظ و یا کرکره نصب نمود. پروفیل های یو پی وی سی از نظر ضد سرقت بودن بسیار امن هستند و دست مصرف کننده در انتخاب انواع یراق آلات ساده و یا ضد سرقتی که بر روی آن سوار می شود باز است.
میتوان در فرآیند بازسازی خانه از پنجره های یو پی وی سی بدون آسیب رساندن به دیواره ها استفاده نمود و یا حتی اگر مصرف کننده مایل باشد برای صرفه جویی در مصرف انرژی و یا جلوگیری از نفوذ گرما و سرما و صدا تنها پنجره های خود را تعویض کند، می تواند براحتی در خرید پنجره یو پی وی سی و نصب آن اقدام کند. همچنین به خاطر عمر بالا و نو ماندن پنجره های یو پی وی سی مصرف کننده تنها یکبار هزینه می کند که آن هزینه خرید و نصب پنجره های دو جداره یو پی وی سی است.
 
 
چطور اقدام کنیم UPVC برای خرید پنجره های
 
برای خرید پنجره یو پی وی سی به شکل سنتی می توان به فروشگاه ها و دفاتر حضوری مراجعه کرد. اما به روشی راحت می توان با تماسی تلفنی بدون اتلاف وقت درب و پنجره را سفارش داد. کلینیک ساختمانی سپاکو با استفاده از تیم مجرب نصب و همچنین مشاوره رایگان مهندسین خدمت گزار مشتریان خود می باشد . برای اطلاع از قیمت کافیست مصرف کننده ابعاد چارچوب اصلی پنجره و درب را به مشاوران فروش شرکت بدهد و یا بازدید کننده شرکت برای گرفتن ابعاد به محل نصب حضور یابد. با توجه به اینکه تمامی این مراحل رایگان صورت می گیرد مشتری بعد از اطلاع از قیمت مناسب پنجره های یو پی وی سی و نوع برند (ویستابست ، وین تک ، هافمن ، سی فور)  می تواند سفارش خود را از شرکت تحویل گیرد.
برای سفارش و یا استفاده از خدمات مشاوره ای می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:
02166592568,02166592183
02166927828
09021170286 ,09021170287

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
بهرنگ